Veebikoolitus „Kuidas aidata lapsel oma tunnetega toime tulla“

25

Kui soovid teada, kuidas aidata lapsel hakkama saada oma emotsioonidega, endast aru saada ja ennast turvaliselt väljendada, siis saada endale sobival ajal vaadata veebikoolitust "Kuidas aidata lapsel oma tunnetega toime tulla".

Paljud tänased lapsevanemad pole lapsena kogenud luba tundeid tunda ja neid väljendada, mistõttu võib olla raske, kui meie lastel on täna tugevad tunded. Kuid on olemas tõhusaid viise ilma lapse tundeid tühistamata ja vaigistamata - nii et ta omandab terveks eluks vajalikud oskused endast aru saada ja ennast väljendada.

Koolitusel räägime, kuidas last tema tunnete pärast mitte hukka mõista, kuidas aidata tal oma tundeid kogeda ja nendest läbi tulla. Tihti on kodused võimuvõitlused ja tülid seotud sellega, et laps ei tunne end mõistetuna. Vaatleme tööriistu, mis aitavad lapse jonni, vihapursete, trotsi jne korral.
Tunnete aktsepteerimine on lapse vaimse tervise alustala. Kuidas laste tunnetele vastame ja reageerime, on tähtis, sest nii suured kui väiksed vajavad, et olulised inimesed meie elus me tundeid tunnistaksid ja neid mõistaksid. See on suur kingitus meie lastele - pakkuda midagi, mida oleksime ka ise vajanud.

Muud kursused