Loengud

Veebikoolitus „Kuidas rääkida lastega nii, et nad kuulaksid“

Kui soovid koju rohkem koostööd ja teineteise mõistmist, siis vaata endale sobival ajal veebikoolitust "Kuidas rääkida lastega nii, et nad kuulaksid".
- Kui soovid leida teed, et elada koos lastega nii, et tunneksid ennast hästi ning aidata ka lastel ennast koos meiega hästi tunda.
- Kui soovid leida tee, et elada ilma etteheidete ja vastastikuste süüdistusteta.
- Kui soovid leida teed, et üksteise tundeid paremini mõista.
- Kui soovid leida teed, et ärritust ja viha saaks väljendada ilma kellelegi kahju tegemata.
- Kui soovid leida teed, mis aitaks austada meie laste vajadusi, samamoodi nagu meie omi.
- Kui soovid leida tee, mis võimaldaks meie lastel sirguda hoolivateks ja vastutustundlikeks inimesteks.
- Kui tahad murda välja surnud ringist, kus kasutut suhtlemislaadi on põlvest-põlve edasi antud, ning pärandada oma lastele teistmoodi oskused - viisi suhelda, mida nad saaksid kasutada elu lõpuni oma sõpradega, töökaaslastega, vanematega, elukaaslastega ja ühel päeval ka oma lastega.

25
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus „Kuidas innustada lapsi õppima“

Kui tahaksid teada, kuidas tõsta lapse huvi õppimise vastu ja julgustada teda pingutama ning endasse uskuma, tule kuulama veebikoolitust "Kuidas innustada lapsi õppima",
Räägime, kuidas last mõjutada ja koostööle motiveerida, kuidas toetada iseseisvust õppimisel ja sisemist distsipliini. Kuidas innustada pingutama, kuidas anda tagasisidet ja kuidas aidata endasse uskuda.
Kui oled väsinud kodusest võimuvõitlusest ja tahaksid, et lapses tekiks ja säiliks valmidus avastada ja õppida, siis vaata endale sobival ajal veebikoolitust „Kuidas innustada lapsi õppima“

25
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus „Kuidas laps nutimaailmast kätte saada“

Ekraanid kuuluvad tänapäeva elu juurde üsna paratamatult, aga kas tahaksid teada, kas ja kui palju lubada lastel neid kasutada. Kui olete mõelnud, kuidas lapse ekraaniaeg kontrolli alla saada, siis tulge veebikoolitusele "Kuidas laps nutimaailmast kätte saada."

Kui märkad, et lapses tekitab nutiseadme äravõtmine tugevaid tundeid ja aina kõlab "mul on igaaaav!", siis tule kuulama, kuidas ekraanid mõjutavad lapse käitumist. Vaatame, kuidas rahumeelselt nutiaega reguleerida ja toetada oma lapse arengut. Nutikalt!
Koolitus sobib nii väikelaste kui suuremate laste vanematele.
Käsitletavad teemad:
- ekraanide mõju lapsele
- nutisõltuvuse ohud
- nutiaja reguleerimine
- piirangud ja kokkulepped

25
Lisa ostukorvi
1 2 3 8