Minust

Sille Õun

Olen õppinud Tallinnas ja omandanud psühholoogia eriala magistrikraadi. Õpingute kõrvalt avanes võimalus asuda tööle psühholoogina Pärnu Psühhiaatriakliinikusse, kus töötasin 8 aastat. Peale seda asusin tööle Tartu Ülikooli Psühhiaatriakliinikusse, kus töötasin 5 aastat. Individuaalselt töötades sai mulle üsna kiirelt selgeks, et iga inimese taga on peresüsteem ja süsteemi mõjud on võimsad. Sealt algas mul sügavam huvi süsteemse pereteraapia vastu. Olen omandanud pereterapeudi kutse ja siiani töötanud suurema osa ajast perede ja paaridega. Olen sertifitseeritud Imago suhteterapeut ja naudin tööd paaridega. 

Olen täiendanud ennast erinevate erialaste koolituste osas, mille tulemuseks olen saanud veel paremini aidata inimesi oma töös. Hetkel töötan Tallinnas Kesklinna Perenõustamiskeskuses ja oman erapraksist Tark Pere.

Oma töös pean oluliseks perede teadlikkuse tõstmist, mis viib omakorda paremale arusaamisele oma lähedaste suhtes ja aitab lahendada erinevaid probleeme. Elus tuleb ikka ette olukordi, millega ei osata või on raske hakkama saada, siis on oluline endas leida see julgus abi küsimise järele.

Minu praktilise töö kogemus hõlmab klientide individuaalset nõustamist, paari- ja pere tööd. Kuulun Eesti Pereteraapia Ühingusse ja Eesti Imago Suhteteraapia Ühingusse.

Olen 30 aastat abielus, kolme suurepärase lapse ema ja kahele lapselapsele mummu ehk vanaema.

Lorem ipsum dolor sit amet!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec luctus id diam vel dapibus. In et scelerisque lacus. 
Suspendisse sodales arcu congue, dapibus enim vitae, accumsan tellus. Curabitur ac venenatis.

Registreeri vastuvõtule