Veebikoolitus "Kuidas muuta oma perekonna mustreid"

25

Koolitus kestab 1,5h.

Kui soovid teada, kuidas vabaneda enda ebatervetest käitumismustritest ja uskumustest oma peresüsteemis ja seeläbi muutusi teha, tule kuulama veebikoolitust „Kuidas muuta oma perekonna mustreid“.
Miks on peredel omavahelised suhteprobleemid partneri, laste, vanemate, vanavanemate või õdede, vendade vahel? Miks mõnda peret tabab mitu põlve ebaõnnestunud lähisuhted? Igal perel on oma lugu. Igal perel on omad tõekspidamised ja uskumused, mis on meisse salvestunud, takistades arengut ja ennast hästi tundmast.
Kui tunned, et vahel on raske toime tulla paarisuhtes ja lapsevanemana ning oled justkui kõike proovinud, aga need tehnikad ei tööta. Meie mineviku valu on meiega kaasas ja mõjutab lapsevanema rolli ja paarisuhet. Me enamasti ei teadvusta, kuidas alateadlikud mustrid mõjutavad meie tänast elu.
Alles siis, kui õpid oma pere lugu tundma, oma pere ebaterveid mustreid eristama ja muutma, suudad oma elus tervemaid valikuid teha, edasi liikuda, saavutada seda, mida päriselt vajad ja soovid. Saades ühendust oma looga, oleme paremas kontaktis iseendaga ja läbi selle oma lähedastega.
See koolitus on teraapiline, võimaldab sügavat sissevaadet ja avastuskohti, et leida need takistused, miks pole õnnestunud leida rahulolu või miks meie suhted ei toimi.
Koolitust viib läbi psühholoog-pereterapeut Sille Õun

Muud kursused