14. oktoober 2021

Psühhoterapeut ja psühholoog Tallinnas

Psühholoogid Tallinnas - tutvustus

Nõustamispsühholoogia on inimese sisemaailma või inimeste vaheliste suhete, murekohtade analüüsimine, tuum-põhjuste tuvastamine ning seejärel koos terapeudiga sobivate lahenduste ja võimaluste praktikasse toomine. Me läbime elu toetudes oma kogemustele ning tihti teiste soovitustele, teadmata, kas ja kui adekvaatsed on need näpunäited tollel hetkel. Kui elus tuleb ette hetki, mil päris täpselt ei saa enam aru, mis toimub ning omal käel jääb vastustest vajaka, siis on parim aeg otsida abi professionaalsest psühholoogilisest nõustamisest.

Pole olemas õiget ega valet põhjust või aega, mil pöörduda nõustaja poole. Kui tunned, et oled tupikus ja enam omal käel edasi ei saa, siis on see märguandeks, et võtta ühendust psühholoogiga. Esimeseks sammuks on leida psühholoog või psühhoterapeut Tallinnas, kes on adekvaatne ja saadaval abistamiseks. Seejärel saadakse juba teada täpsemalt, mis on edasised sammud, et alustada tervenemist tugevama ja õnnelikuma MINA suunas koos sulle sobiva Tallinna psühholoogiga. Võta meiega ühendust SIIT ja luba meil end aidata.

Esimesel kohtumisel oma nõustajaga selgitatakse kõigepealt välja, mis on teraapia eesmärk, kui kaua arvab terapeut, et nõustamisi tuleks jätkata ning milliseid oskuseid/tööriistu vajab klient selleks, et oma probleemide ja muredega õppida omal käel positiivsel teel toime tulema.

Nõustamise eesmärgiks on tõsta inimese üleüldist õnne-ja heaolu tunnet, lahendada elus ja suhetes toimuvaid konflikte ning probleeme tõhusalt ja tõsta kliendi iseseisvust ja enesekindlust. 

Nõustamispsühholoogia Tallinnas jaguneb:

  • Individuaalnõustamine Tallinnas
  • Paarinõustamine Tallinnas
  • Perenõustamine Tallinnas

Psühholoogi vastuvõtt Tallinnas

Individuaalnõustamine Tallinnas toimub kliendi ja terapeudi vahel. Kõik teraapias jagatu on konfidentsiaalne ning ei ole mõeldud jagamiseks kolmandatele isikutele.

Kuna oleme kõik indiviididena väga erinevad, siis oleme ka mõjutatult erinevalt elu kogemustest. Tallinna psühholoogi vastuvõtu eesmärgiks on teadvustada kliendi sisemaailma ja ka teda ümbritsevaid suhteid, et paraneks toimetulek elus ja kasvaks rahulolu. Teraapia aitab jõuda probleemide võimalike põhjusteni ning selleni, kuidas teha endas muutusi, mõista paremini iseend ja oma suhteid ning tõsta elukvaliteeti. Individuaalse vastuvõtu käigus leiad tuge ning võimaluse end varustada oskustega, mis aitavad paremini toime tulla elu ootamatuste ning pingelisemate olukordadega. Meie imelised Tallinna psühholoogid on valmis Sind aitama ja suunama. Pakume ka noorte psühholoogi vastuvõtte Tallinnas. Võta meiega ühendust! 

Paariteraapia Tallinnas

Paarisuhteid mõjutavaid nüansse on palju- harjumused, õpitud reaktsioonid, lapsepõlv ja ka koos oma kaaslasega kogetu. Paariteraapia Tallinnas aitab välja selgitada probleemi tuumad ning leida viisid, kuidas suhe lähedasemaks ning tervislikumaks muuta. Terapeudi suunamisel töötatakse koos, et mõista iseenda ja ka oma partneri vajadusi sügavamal tasemel. Eesmärk aidata luua parem kontakt, lähedasem suhe, rahulolu ja tasakaal suhtes. Suhtenõustamisel Tallinnas leitakse parimad vahendid, mis annavad võimaluse tervema ning tugevama suhte ehitamiseks. Võta meiega ühendust ning leiame viisi, mis toimib just sinu ja sinu partneri jaoks!

Perenõustamine Tallinnas

Pereteraapia Tallinnas aitab peresiseste suhete toime tulemisega ning omavahelise dünaamika mõistmisega. Peremudelis on igal inimesel omad ootused, soovid ja reaktsioonid lisaks mitmele erinevale isiksusele. Seda kõike arvesse võttes on kerge juhtuma, et tekivad arusaamatused, lahku kasvamise ja arengu kriisid. Perenõustamine Tallinnas aitab need lahti mõtestada ning suunab liikumaks koos lahenduste suunas. Eesmärgiks on parandada kogu perekonna toimimist üheselt ning suurendada lähedust ja pereliikmete rahulolu läbi efektiivsete probleemilahendus oskuste ja viisidega. Kui arvad, et sinu pere oleks positiivselt mõjutatud teraapiast, siis võta meie parimate psühholoogidega Tallinnas ühendust SIIN!

Kokkuvõte

Psühholoogilise nõustaja poole pöördumiseks on mitmeid erinevaid põhjuseid ning mitte ükski mure pole liiga väike või suur. Kui tunned, et vajad suunamist, kellegagi rääkimist või paremaid viise, kuidas elu väljakutsetega toime tulla, siis oled esimese olulise sammu juba teinud tervema ning õnnelikuma elu suunas. Vaimne tervis mõjutab seda, kuidas me näeme ja kogeme iseend, teisi ning meid ümbritsevat keskkonda. Sinu kätes on võimalus anda endale täisväärtuslikum elu. Luba meie psühholoogidel Tallinnas Sind ja Sinu lähedasi aidata!

Loe lisaks