Loengud

Veebikoolitus "Laste vaimse tervise ja enesehinnangu toetamine"

Kui soovid teada, kuidas lapsi toetada, et nad oleksid vaimselt terved ja tahaksid, et Sinu lapsed armastaksid ennast, usuksid endasse ning teaksid, kui väärtuslikud nad on, oled oodatud loengule "Laste vaimse tervise ja enesehinnangu toetamine“.
Käsitletavad teemad:
- lapsevanema, teiste täiskasvanute suhte mõju lapse enesehinnangule
- kuidas toetada lapse vaimset tervist
- millega saab toetada lapse enesekindlust
-probleemide lahendamine
- kiitus vs tunnustus
Vanemate ja teiste täiskasvanute sõnad ja teod mõjutavad, millisena lapsed ennast näevad, mida nad sisimas tunnevad ja milliseid soove südames kannavad. See võib näida suure vastutusena. Või imelise võimalusena. Et meie lastest kasvaksid terve enesehinnanguga inimesed, kes on iseenda parimad versioonid, julgedes katsetada ja ka eksida.
Täna saame teadlikult muuta enda peresüsteemis toimuvat, et meie lapsed saavad kaasa võtta ja kogeda seda mille üle me ise vanemad saame uhked olla ja mille üle saavad uhked olla ka meie lapsed ja järgmised põlved.

25
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus "Kuidas rääkida teismelistega nii, et nad kuulaksid ja nõus koostööd tegema"

Kui soovid paremini luua teismelisega kontakti ja teismelist koostööle saada, oled oodatud veebikoolitusele „Kuidas rääkida teismelistega nii, et nad kuulaksid ja nõus koostööd tegema“.
Ootan Teid, emad, isad, vanaemad, vanaisad, kõik täiskasvanud inimesed, kes noortega kokku puutuvad.
Käsitletavad teemad:
-Peresüsteemi mõju teismelise arengus
-Eraldumine-iseseisvumine
-Teismeline ja usaldus
-Riskikäitumine
-Ühendus teismelisega
-Kuidas lapsevanemana hakkama saada
Oled oodatud, kui tahad valmis olla lapse teismeea muutusteks ja hoida temaga suhet. Kui oled mõelnud, et "ma ei saa temast üldse enam aru", "kuidas ta ometi võib minuga nii käituda", "ta ei räägi minuga enam", "ma lihtsalt ei tea enam, mida teha" - siis oled oodatud loengule saama mõtteid ja teadmisi.

25
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus "Laste vaimse tervise probleemid- märkamine, põhjused, toetamine"

Loengul räägime, millised on lapse vaimse tervise probleemid. Mida on oluline märgata ja kuidas lapsevanem saab oma last aidata.
Teemad:
-Millest võib tekkida ärevus, meeleolulangus, depressioon, käitumisprobleemid ja muud sümptomid (nt.psühhosomaatilised valud)
-Kuidas see lapse puhul väljendub ja mida on oluline märgata
-Kuidas saab lapsevanem toetada lapse vaimset tervist
Koolitus on lapsevanematele, kõigile täiskasvanutele, kes töötavad lastega ja soovivad toetada lapse toimetulekut, märgata lapse vajadusi, probleeme ning neile oskuslikult reageerida.

25
Lisa ostukorvi