Loengud

Veebikoolitus "Kuidas kasvatada iseseisvat ja vastutustundlikku last"

Kui tahad, et sinu lapsed oleksid iseseisvad, algatusvõimelised ja vastutustundlikud, tule kuulama veebikoolitust "Kuidas kasvatada iseseisvat ja vastutustundlikku last". Koolitusel räägime, kuidas anda lastele võimalused neid omadusi ilmutada, iseseisvalt tegutseda ja oma asjade eest vastutada. Eeldused selleks loome juba lapsepõlves ja see on lapse tulevikuks suur kingitus. Loeng sobib nii väikelaste kui suuremate laste vanematele ja lastega töötavatele spetsialistidele.
Mida tähendab iseseisvus ja vastutustunne? See tähendab, et laps õpib:
* iseseisvalt mõtlema;
* iseseisvalt otsuseid vastu võtma;
* iseseisvalt oma vajadusi täitma;
* iseseisvalt plaani pidama ja tegutsema;
* iseseisvalt oma tegudele hinnangut andma ja vastutama;
* julgust olla tema ise.
Suures hoolitsemise tuhinas võime laste eest teha asju, milleks nad on ise võimelised ja mille tegemisega kärbime nende endi tegutsemisvõimet, oskusi ja vastutustunnet. Vaatleme, kuidas luua lapse iseseisvuse ja vastutustunde arenemiseks vajalikke tingimusi

20
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus "Laste vaimse tervise ja enesehinnangu toetamine"

Kui soovid teada, kuidas lapsi toetada, et nad oleksid vaimselt terved ja tahaksid, et Sinu lapsed armastaksid ennast, usuksid endasse ning teaksid, kui väärtuslikud nad on, oled oodatud loengule "Laste vaimse tervise ja enesehinnangu toetamine“.
Käsitletavad teemad:
- lapsevanema, teiste täiskasvanute suhte mõju lapse enesehinnangule
- kuidas toetada lapse vaimset tervist
- millega saab toetada lapse enesekindlust
-probleemide lahendamine
- kiitus vs tunnustus
Vanemate ja teiste täiskasvanute sõnad ja teod mõjutavad, millisena lapsed ennast näevad, mida nad sisimas tunnevad ja milliseid soove südames kannavad. See võib näida suure vastutusena. Või imelise võimalusena. Et meie lastest kasvaksid terve enesehinnanguga inimesed, kes on iseenda parimad versioonid, julgedes katsetada ja ka eksida.
Täna saame teadlikult muuta enda peresüsteemis toimuvat, et meie lapsed saavad kaasa võtta ja kogeda seda mille üle me ise vanemad saame uhked olla ja mille üle saavad uhked olla ka meie lapsed ja järgmised põlved.

20
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus "Kuidas rääkida teismelistega nii, et nad kuulaksid ja nõus koostööd tegema"

Kui soovid paremini luua teismelisega kontakti ja teismelist koostööle saada, oled oodatud veebikoolitusele „Kuidas rääkida teismelistega nii, et nad kuulaksid ja nõus koostööd tegema“.
Ootan Teid, emad, isad, vanaemad, vanaisad, kõik täiskasvanud inimesed, kes noortega kokku puutuvad.
Käsitletavad teemad:
-Peresüsteemi mõju teismelise arengus
-Eraldumine-iseseisvumine
-Teismeline ja usaldus
-Riskikäitumine
-Ühendus teismelisega
-Kuidas lapsevanemana hakkama saada
Oled oodatud, kui tahad valmis olla lapse teismeea muutusteks ja hoida temaga suhet. Kui oled mõelnud, et "ma ei saa temast üldse enam aru", "kuidas ta ometi võib minuga nii käituda", "ta ei räägi minuga enam", "ma lihtsalt ei tea enam, mida teha" - siis oled oodatud loengule saama mõtteid ja teadmisi.

20
Lisa ostukorvi