Loengud

Veebikoolitus „Kuidas toetada lapse enesehinnangut“

Kui soovid teada, kuidas toita lapse enesehinnangut ja tahaksid, et Sinu lapsed armastaksid ennast, usuksid endasse ning teaksid, kui väärtuslikud nad on, saada vaadata endale sobival ajal veebiloengut "Kuidas toetada lapse enesehinnangut". Sobib nii väikelaste kui suuremate laste vanematele.

Käsitletavad teemad:
- lapsevanema-lapse suhte mõju lapse enesehinnangule
- millega saab toetada lapse enesehinnangut
- kiitus vs tunnustus

Vanemate sõnad ja teod mõjutavad, millisena lapsed ennast näevad, mida nad sisimas tunnevad ja milliseid soove südames kannavad. See võib näida suure vastutusena. Või imelise võimalusena. Et meie lastest kasvaksid terve enesehinnanguga inimesed, kes on iseenda parimad versioonid, julgedes katsetada ja ka eksida.

20
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus „Teadliku vanema tööriistad“

Kui soovid teada, milliseid tööriistad abistavad sind lapsevanemana, et igapäevane koosolemine ja suhtlus oleks sujuv ja et nii lapsevanem kui ka laps ennast hästi ja turvaliselt tunneksid, siis vaata endale sobival ajal veebikoolitust „Teadliku vanema tööriistad“.
Koolitusel toome välja konkreetsed tööriistad, mida laps oma vanematelt vajab, et koos kasvamine oleks mõnus ega meenutaks ellujäämiskursust või lahinguvälja. Räägime mida kasutada keerulistes olukordades, kuidas vältida võimuvõitlust ja kuidas rasked olukorrad enda kasuks tööle panna.
See on suurt tunnustust väärt, kuidas tänapäeva lapsevanemad on valmis õppima, sest sellega toetame nii enda kasvu kui lapse arengut.

20
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus „Kuidas aidata lapsel endaga rahul olla – enesekindel laps“

Kui soovid aidata lapsel endaga rahul olla ja toetada tema enesekindlust, siis saate endale sobival ajal vaadata loengut "Kuidas aidata lapsel endaga rahul olla – enesekindel laps". Sobib nii väikelaste kui suuremate laste vanematele.
Käsitletavad teemad:
- Kuidas sõnade ja tegudega tõsta enesekindlust
- Kuidas aidata lastel vabaneda liigsest häbelikkusest
- Kuidas õpetada enesekehtestamist
- Kuidas aidata kriitikat vastu võtta
- Kuidas õpetada oma lapsi armastama end just sellistena, nagu nad on.

20
Lisa ostukorvi