Loengud

Veebikoolitus „Teadlik paarisuhe“

Kui soovid rohkem teada paarisuhte toimimisest ja sellest, kuidas luua suhtes rohkem ühendust ja mõistmist.

Käsitletavad teemad:
- päritolupere mõju paarisuhtele
- paarisuhte faasid
- miks me tülitseme
- erinevad vajadused
- kuidas luua turvalist ühendust
- tunnustamise jõud
Mõnusad, hästitoimivad suhted lähedaste inimeste vahel on miski, mida pole kunagi liiga palju. Lähedane paarisuhe annab võimaluse ka muudes eluvaldkondades tegus ja tõhus olla. Kõige lähedasemad inimesed võivad teha kõige rohkem haiget – aga nad on ka meie suurim ressurss. Kuidas luua turvalist suhet, kus mõlemad partnerid tunnevad end hästi?

25
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus „Kuidas lastele tõhusalt piire kehtestada“

Kui soovid teada, kuidas seada piire nii, et need toimiksid ja lapsed tunneks ennast hästi ja turvaliselt ning kodus oleks rahulikum õhkkond, oled oodatud veebikoolitusele „Kuidas lastele tõhusalt piire kehtestad“.

Käsitletavad teemad:
- miks lapsed vajavad piire
- vanema mõju lapsele
- kuidas rääkida lastega nii, et nad kuulaksid
- mida teha, kui laps ei täida kokkuleppeid
- mida kasutada karistamise asemel
- kuidas jääda ise rahulikuks
Turvaliselt seatud piirid säilitavad lapsega usaldava suhte ning ta saab kasvada iseseisvaks ja vastutustundlikuks täiskasvanuks.

25
Lisa ostukorvi

Veebikoolitus „Kuidas aidata lapsel oma tunnetega toime tulla“

Kui soovid teada, kuidas aidata lapsel hakkama saada oma emotsioonidega, endast aru saada ja ennast turvaliselt väljendada, siis saada endale sobival ajal vaadata veebikoolitust "Kuidas aidata lapsel oma tunnetega toime tulla".

Paljud tänased lapsevanemad pole lapsena kogenud luba tundeid tunda ja neid väljendada, mistõttu võib olla raske, kui meie lastel on täna tugevad tunded. Kuid on olemas tõhusaid viise ilma lapse tundeid tühistamata ja vaigistamata - nii et ta omandab terveks eluks vajalikud oskused endast aru saada ja ennast väljendada.

Koolitusel räägime, kuidas last tema tunnete pärast mitte hukka mõista, kuidas aidata tal oma tundeid kogeda ja nendest läbi tulla. Tihti on kodused võimuvõitlused ja tülid seotud sellega, et laps ei tunne end mõistetuna. Vaatleme tööriistu, mis aitavad lapse jonni, vihapursete, trotsi jne korral.
Tunnete aktsepteerimine on lapse vaimse tervise alustala. Kuidas laste tunnetele vastame ja reageerime, on tähtis, sest nii suured kui väiksed vajavad, et olulised inimesed meie elus me tundeid tunnistaksid ja neid mõistaksid. See on suur kingitus meie lastele - pakkuda midagi, mida oleksime ka ise vajanud.

25
Lisa ostukorvi